Partner.HostingFirmowy.pl
Logowanie na konto partnera
zapomniałe(a)ś hasła?

O Programie

Na czym to polega

Zasada działania naszego programu partnerskiego jest bardzo prosta.

Na początek musisz założyć konto partnera - rejestrując się na naszej stronie. Po rejestracji otrzymasz od nas numer identyfikacyjny partnera, który będziesz umieszczać w linkach prowadzących do naszej oferty.

Klient wchodząc na naszą stronę poprzez Twój link partnerski "wskazuje nam", że to właśnie ty poleciłeś mu nasza ofertę. W tym momencie nasz system zapisuje na komputerze klienta plik cookie z Twoim identyfikatorem partnera.

Od tej pory wiemy, że ten komputer został polecony właśnie przez Ciebie. Nawet gdy klient zamknie naszą stronę nic nie zamawiając, a następnie zamówi coś po tygodniu czy miesiącu czasu, nasz system odczyta zapisany na jego komputerze numer partnera i przydzieli ci prowizję od zamówienia klienta.

Nasz plik ma ważność 90 dni, tak więc polecony przez Ciebie klient ma trzy miesiące na zamówienie naszych usług.

Jeżeli polecony przez Ciebie klient zamówi coś w ciągu tych 3 miesięcy, zostanie automatycznie przypisany do Twojego konta partnera a Ty otrzymasz od nas wieczną prowizję o zamówień tego właśnie klienta.

Możesz polecać nasze usługi na wszelkie sposoby: banery i linki na swojej stronie WWW, linki przesyłane mailem czy gadu-gadu, stworzenie oferty hostingu w ramach własnej firmy. Kreatywność pozostawiamy Tobie, w końcu płacimy ci za Twoją pracę i pomysłowość.

Po tym jak zdobędziesz już swoje pierwsze prowizje a środki na Twoim koncie partnera przekroczą 100zł, logujesz się na swoje konto partnera i klikasz wypłać środki.

W zależności od tego czy jesteś osoba fizyczną, czy też prowadzisz firmę wypłata środków odbywa się dwojako.

Jeżeli nie masz firmy, musisz wydrukować z naszego panelu partnera umowę o dzieło następnie ją podpisać i wysłać do nas pocztą listem poleconym. Na podstawie tej umowy wypłacimy Ci pieniądze na wskazane konto bankowe.

Jeżeli masz firmę, wystawiasz nam fakturę VAT lub rachunek z danymi jakie otrzymasz od nas w e-mailu i wysyłasz ją do nas pocztą listem poleconym. Zaraz jak otrzymamy od Ciebie fakturę lub rachunek, przelewamy ci pieniądze na podane przez Ciebie konto bankowe.

Kontakt on-line

 Komunikator

Zagubiony?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
infolinia: 0801 000 865
tel.: 041 344 22 47
gg: 13872021
e-mail: info@hostingfirmowy.pl
czat: rozmowa on-line
Pytania?
Twoje imię: Twój telefon: Twój e-mail: Twoje pytanie: