Partner.HostingFirmowy.pl
Logowanie na konto partnera
zapomniałe(a)ś hasła?

O Programie

Dla kogo program partnerski

Nasz program partnerski jest dla każdego, kto chce rozwijać swoją przedsiębiorczość. Nie ważne, jakie masz doświadczenie w programach partnerskich. Z nami możesz tylko zyskać! Jedyne nasze ograniczenie to takie iż musisz mieć ukończone osiemnaście lat.

Nie musisz prowadzić działalności gospodarczej, żeby móc zarabiać jako nasz Partner. Jeśli nie masz firmy, rozliczymy się z Tobą na podstawie umowy o dzieło. Natomiast jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, będziesz wystawiać nam rachunki lub faktury.

Nasz program partnerski jest idealny dla wszystkich osób związanych z branżą Internetu, marketingu i reklamy. Będąc webmasterem, programistą, grafikiem, pozycjonerem czy prowadzać firmę o takim profilu możesz poszerzyć swoją ofertę o nasze usługi hostingowe jednocześnie nie martwiąc się o wiedze techniczną, zaplecze serwerowe, obsługę klienta czy rozliczenia. Obsługę hostingu i domen zrzucasz na nas i zgarniasz prowizję od każdego poleconego klienta.

Sam zdecyduj jak możesz wykorzystać nasz program partnerski. Jeżeli masz kontakt z ludźmi którzy potrzebują miejsca na stronę WWW czy też domeny internetowej nic nie szkodzi na przeszkodzie abyś podsunął im swój link do zaprzyjaźnionej firmy świadczącej właśnie takie usługi. Za każdego tak "podesłanego" klienta odwdzięczymy Ci się wypłacając Ci 50% wartości jego zamówienia. Przy standardowym serwerze to 122zł bezpośrednio do Twojej kieszeni.

Kontakt on-line

 Komunikator

Zagubiony?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
infolinia: 0801 000 865
tel.: 041 344 22 47
gg: 13872021
e-mail: info@hostingfirmowy.pl
czat: rozmowa on-line
Pytania?
Twoje imię: Twój telefon: Twój e-mail: Twoje pytanie: